Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick C-TECH Riphonus (PC, PS3)

Kodi i produktit:
208965
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
8594125008482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP-08
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

C-TECH Riphonus është kontroller portativ i pajisur me butona të ndryshëm që shërbejnë për të kryer funksione të ndryshme gjatë lojërave. Ky kontroller përmban dy analogë me butona të integruar që ju mundëson të jeni sa më preciz gjatë lojës. Poashtu, përmban një panel me 11 butona të tjerë dhe dy motorë vibruese. Lidhja në kompjuter ose në konzolë bëhet përmes kabllos USB me gjatësi 1.8m. Joystick Riphonus është i përshtatshëm për kompjuter (PC) dhe PS3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
8594125008482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP-08
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
11
Prodhuesi:
C-Tech
Reagime:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE