Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Joystick Force GC30 (PC, Android)

Kodi i produktit:
1127msi
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4719072537067
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
156
I përdorshëm me OS: :
Android 4.1, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 14.00   (22%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Force GC30 MSI me guxim hedh veten në prodhimin e kontrollerave. Modeli me levat analoge dhe motorët e dridhjeve, ofron një sistem të shkëlqyeshëm për të kontrolluar lojëra të ndryshme. Mbështet kompjuterët personal, pajisjet Android dhe konsolat e tjera. Lëvizja me saktësi të lartë Falë levave të avancuara analoge, GC30 siguron një kontroll të shkëlqyer të lojës. Kjo është e përshtatshme, për shembull, për manovra të vazhdueshme në automjete ose për ndjekjen e armikut. Ka edhe driver për akordimin e shpejtësisë së automjetit në 256 shkallë. Me qëndrueshmëri dhe ndryshueshmëri të lartë Force GC30 / GC20 përmban dy D-pad me një lidhje magnetike që ju lejon të kaloni mes llojeve të lojrave të preferuara. Krahasuar me kontrollorët e tjerë, kontrollerët e serisë Force GC kanë butona me deri në 2 milionë klikime, për të ofruar jetë më të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4719072537067
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
156
I përdorshëm me OS: :
Android 4.1, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Kodi:
Force GC30
Lansuar:
5. 12. 2017
Lartësia [mm]:
150
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Pesha [g]:
280
Prodhuesi:
MSI
Trashësia [mm]:
62,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE