Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joysticks Microsoft Xbox ONE Elite Wireless

Kodi i produktit:
175674
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842171525
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HM3-00005
Lansuar:
7 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
134.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dominoni në lojën tuaj kompjuterike përmes këtij modeli unik. I dizajnuar për specialistët e lojërave kompjuterike, të cilët i kërkojnë komponentët special t’iu akorduar personalisht atyre dhe aftësive të tij. Të krijuara për sukses, levat prej çeliku si dhe inkorporimi i materialit të gomës për përshtatshmëri, e bëjnë këtë produkt një model unik për një lojtar serioz. Struktura dhe materiali i tij është formuar ashtu që t’i rezistojë orëve të gjata të operimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842171525
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HM3-00005
Lansuar:
7 Gusht 2015
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE