Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Canyon CND-GPW6 3-in-1, wireless (PC, PS3, Android)

Kodi i produktit:
286514
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Trashësia mm:
108
Prodhuesi:
Canyon

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 
Ju kurseni : 4.02   (11%)
32.48 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi Canyon ofron një set të fortë kontrollesh dhe funksionesh. Ka formë ergonomike dhe ofron një kënaqësi me të vërtetë të mrekullueshme të lojës. Përfshin gjithsej 15 butona për kontroll të shpejtë dhe 2 motorë vibrues të integruar, me të cilat merrni një reagim të menjëhershëm haptik nga loja. Është në përputhje me tastierat më të njohura të lojërave. Përveç kësaj, me teknologjinë e komunikimit pa tel, ju mund t'a përdorni atë pa kabllo! Teknologjia 2.4 GHz do të sigurojë një lidhje të përshtatshme dhe të shpejtë të produktit me një pajisje tjetër brenda një intervali deri në 10 metra. Për më tepër, ky kontrollues është krijuar për përdorim me Windows XP, Windows 10, PS3, Android ofron një komoditet të lartë edhe gjatë lojërave të gjata, si dhe qëndrueshmëri deri në 8 orë falë baterive AA 2x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Mobilní telefony, PC, PS3
EAN:
5291485006396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
148
I përdorshëm me OS:
Android
Kodi:
CND-GPW6
Lansuar:
29. 4. 2020
Lartësia mm:
65
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
15
Paralajmërues me vibracion:
Pesha g:
215
Prodhuesi:
Canyon
Trashësia mm:
108
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Wireless:
Vendi i origjinës:
Cyprus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE