Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Defender Redragon Harrow, (PC, PS3)

Kodi i produktit:
249572
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
4714033642309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
Kodi:
4714033642309

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Redragon Harrow mund të zëvendësoj tastierën e komplikuar, ju lejon të gëzoni një eksperiencë të mrekullueshme gjatë lojës. Ju do të shihni se loja bëhet shumë më interesante për ju dhe do të mund të përqendroheni në shumë lëvizje. Me reagimin vibrues ju shijoni lojën edhe më shumë. Redragon Harrow nga Defender është projektuar për PC dhe PS3. Lidhje pa tel deri në 7 m, mbështet Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10. Gamepad përmban 12 butona, dy joystick analog dhe një buton turbo që ju lejon të përdorni armë me efikasitet maksimal. Gambled ka të integruar baterinë Li-on me anë të lidhjes USB. Dimensionet janë 7.5 x 24 x 18 cm dhe peshë 0.33 Kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
4714033642309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
Kodi:
4714033642309
Lansuar:
21. 11. 2018
Lartësia [mm]:
60
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
12
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Defender
Trashësia [mm]:
100
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE