Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Genesis PV65, Wireless (PS3, PC)

Kodi i produktit:
275508
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5901969402353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
14. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë pajisje do të shijoni orë argëtuese të patejkalueshme. Është një kontroller wireless i përputhshëm me PS3 dhe PC, gjë që e bën lojrat në mënyrë të pakrahasueshme më mirë se kurrë. Për më tepër, do t'ju surprizojë me origjinalitetin e tij të pamasë. Kalimi midis X-Input dhe D-input ju lejon të shijoni lojën në kompjuterin tuaj pa ndonjë konfigurim shtesë. Thjesht lidhni gamepad me kompjuterin tuaj. Falë kësaj veçorie, problemet me konfigurimin e butonave në lojëra të tilla si FIFA do të jenë një gjë e së kaluarës. Genesis PV65 përmban 12 butona dhe 2 leva analoge për t'ju dhënë kontroll të plotë gjatë lojës. Pajisja furnizohet me energji nga një bateri e rikarikueshme e integruar, nuk përfshin një kabllo që shpesh ndërhyn me lëvizje të qetë. Komunikimi wireless me një gamë deri në 10 metra sigurohet nga një marrës Nano i lidhur me një port USB në një kompjuter ose PS3. Me një formë ergonomike dhe mbajtëse të rehatshme, kontrolleri përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo dorë. I gjithë trupi i tij është mbuluar me material gome që e pengon atë të rrëshqasë ndërsa kontrollon lojëra dinamike dhe sfiduese. Sistemet operative të mbështetura - Windows XP / Vista / 7/8/10 / Android 4.2 dhe më të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5901969402353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
14. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
12
Paralajmërues me vibracion:
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE