Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Microsoft Xbox ONE S, (PC, XONE S), hirtë/gjelbër

Kodi i produktit:
221023
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842195972
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00073
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 3.00   (4%)
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Microsoft Xbox ONE S është elegant, me ngjyrë të hirtë dhe është ergonomik. Mbështet teknologjinë Bluetooth dhe motorë dridhës me impulse të fuqishme për përvojë të paharrueshme. Ka port për kufje deri në 3.5mm. Ka menu të butonave dhe pamje për navigim më të lehtë. Mundëson profile të ndryshme dhe është kompatibile me KitX Rechargeable One Kit, Xbox One Chat Headphone, dhe Xbox One Stereo Headphone.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842195972
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00073
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE