Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Microsoft Xbox ONE S, Volcano Shadow (PC, XONE S)

Kodi i produktit:
221024
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421961534
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00069
Ngjyra:
Zezë, portokalli

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Microsoft Xbox ONE S është elegant, me ngjyrë të kuqe të errët dhe është ergonomik. Mbështet teknologjinë Bluetooth dhe motorë dridhës me impulse të fuqishme për përvojë të paharrueshme. Ka port për kufje deri në 3.5mm.

Ka menu të butonave dhe pamje për navigim më të lehtë. Mundëson profile të ndryshme dhe është kompatibile me KitX Rechargeable One Kit, Xbox One Chat Headphone, dhe Xbox One Stereo Headphone.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421961534
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00069
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE