Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Razer Raiju Tournament Edition 2019, Wireless - PC, PS4

Kodi i produktit:
181869kom
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350828
I përdorshëm me OS:
Windows 7
Kodi:
RZ06-02610400-R3G1
Lansuar:
5. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 40.00   (27%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për adhuruesit e lojërave dhe përjetuesit e emocioneve garuese, vjen kontrolleri Razer Raiju i dizajnuar për platformat PC, dhe PS4. Ky kontroller vjen me dizajn ergonomik dhe me 4 butona multifunksionalë dhe 4 x butona me prekje. Këtë pajisje ju mund ta lidhni përmes Bluetooth si dhe ofron 3.5 mm port audio për dalje audio dhe hyrje mikrofoni përmes USB. Pasi që e karikoni pajisjen ju do të mund ta përdorni për 19 orë. Produkti vjen me kabllo të dyfishtë me gjatësi 2m me një lidhës mikro-USB. Kontrolleri është i përdorshëm për iOS 9.0 dhe Android 6.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350828
I përdorshëm me OS:
Windows 7
Kodi:
RZ06-02610400-R3G1
Lansuar:
5. 3. 2019
Prodhuesi:
Razer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE