Kontroller wireless Xbox ONE S, i zi+ marrës i sinjalit Wi-Fi (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Produkti shum i mir po pulla LT nuk funksionon si pulla RT esht se e ngjitur dhe ben zhurm ka folir me stafin tuaj te Facebook me than qe ta bi te ju per verifikim kaloni mir
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE