Kontroller wireless Xbox ONE S, i zi+ marrës i sinjalit Wi-Fi (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
238021
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842179354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N7-00002
Lansuar:
13. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri për Xbox ONE S vjen me dizajn të ri ergonomik i cili ju mundëson lëvizshmëri dhe precizitet të plotë në mënyrë që të keni avantazhin e duhur mbi kundërshtarët tuaj. Me lidhjen wireless ju do të eliminoni kabllot e neveritshme dhe të përjetoni videolojërat me emocion më të madh. Produkti vjen i pajisur me teknologjinë Dual-Bluetooth me motorrat e fuqishëm Impulse Trigger për t'ju shtuar eksperiencën e videolojërave, ka portin audio jack për lidhjen e kufjeve dhe në pako me të vjen dhe marrësi i sinjalit Wi-Fi e përshtatur për Windows 10.

Vlerësimet

Produkti shum i mir po pulla LT nuk funksionon si pulla RT esht se e ngjitur dhe ben zhurm ka folir me stafin tuaj te Facebook me than qe ta bi te ju per verifikim kaloni mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842179354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N7-00002
Lansuar:
13. 6. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE