Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller wireless Xbox ONE S për PC, i bardhë

Kodi i produktit:
257438
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842417876
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00121

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kontroller me dizajn të shkëlqyeshëm dhe me përdorim të lehtë për Xbox S ose PC, i cili do ju ndihmojë në çdo betejë gjatë lojrave. Ai ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse dhe teknologji të përsosur Bluetooth wireless. Dorezat dhe konturet janë projektuar për t'i përshtatur duarve të secilit lojtarë. Gjithashtu, ju mund të lidhni çdo kufje me me një lidhje stereo 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842417876
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00121
Lansuar:
21. 3. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE