Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Xbox ONE (PC, Xbox ONE), i bardhë

Kodi i produktit:
260203
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
292
Lansuar:
3. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E projektuar për të përmbushur nevojat e lojtarëve me lëvizshmëri të kufizuar, Xbox Adaptive Controller është një qendër e unifikuar për pajisjet që përmirësojnë disponueshmërinë e lojrave. Është një kontroller i personalizueshëm për Xbox One dhe PC, i cili përdor Bluetooth dhe USB-C për t'u lidhur me pajisjen, kurse ndërfaqja USB-C gjithashtu mund të rimbushet. Ajo përmban një prizë 19x 3.5 mm dhe porte USB 2x për hyrje të jashtme dhe prizë 1 x 3.5 mm të kufjeve. Kjo ju lejon të kapni butonat sipas nevojave tuaja. Ka 1/4 fije për instalim në piedestalet e trekëmbëshit, dhe është në përputhje me Windows 7, 8.1 dhe 10 (kontrolleri ka funksionalitet të kufizuar në versionet 7 dhe 8.1). Posedon kabllo USB-C përfshirë, dhe dimensionet e saj janë 292 x 130 x 23 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
292
Lansuar:
3. 5. 2019
Lartësia mm:
23
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
552
Prodhuesi:
Microsoft
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
130
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE