Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller wireless Xbox ONE S, i hirtë / kaltër (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
249123
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842327380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00106
Lansuar:
13. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kontrollues i shkëlqyeshëm, i projektuar në mënyrë ergonomike, i dizajnuar për saktësinë maksimale, lehtësinë e përdorimit dhe komoditetin që do t'ju çojë në shumë fitore në betejat e lojrave - një kontrollues wireless për Xbox S ose PC tuaj. Është një gamepad që shton rehati në gameplay tuaj me një dorezë teksture, leva me veprim të shpejtë, ose teknologji Bluetooth me rreze të dyfishtë. Gamepad i dizajnuar në mënyrë ergonomike me veshje e cila nuk rrëshqet, teknologji të dyfishtë Bluetooth dhe motorë të fuqishëm të dridhjeve të impulsit Trigger për përvojën e fundit të lojërave. Sigurisht që gamepad është një seri butonash kontrolli, të gjitha janë në majë të gishtave për funksionim të lehtë. Lidhshmëria e kufjeve të lojrave falë prizës 3,0 mm stereo. Mundësia për të lidhur deri në 8 kontroller wireless në konzolën e lojës. Butonat e menusë dhe shikimit për navigim më të lehtë. Lidhja e profileve dhe drejtuesve pa probleme. I pajtueshëm me Xbox One Rechargeable Kit, Xbox One Chat Headset dhe Xbox One Stereo Headset.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842327380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00106
Lansuar:
13. 11. 2018
Ngjyra:
E kaltër, e hirtë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE