Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Xbox ONE S Minecraft Creeper (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
221311
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842182354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00057
Ngjyra:
E gjelbër

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Microsoft Xbox ONE S është elegant, me ngjyrë gjelbër dhe ergonomik. Mbështet teknologjinë Bluetooth dhe motorë dridhës me impulse të fuqishme për përvojën të paharrueshme. Ka portë për kufje 3.5mm. Ka menu të butonave dhe pamje për navigim më të lehtë. Mundëson profile të ndryshme dhe është kompatibile me KitX Rechargeable One Kit, Xbox One Chat Headphone, dhe Xbox One Stereo Headphone.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842182354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00057
Ngjyra:
E gjelbër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE