Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Xbox ONE S wireless, Dark Ops Camo (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
268817
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842465266
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kontrollues i shkëlqyeshëm, i dizajnuar, i projektuar në mënyrë ergonomike, i projektuar për saktësinë maksimale, lehtësinë e përdorimit dhe komoditetin që do t'ju çojë në shumë fitore në betejat e lojës - një kontrollues wireless për Xbox S ose PC tuaj. Është një gamepad që ofron një komoditet më të madh në lojëra me rrokje jo të rrëshqitura, karakteristika të shpejtë të përgjegjshme dhe teknologji pa tel Bluetooth pa përsosur. Pajisuni me Xbox Wireless Controller në një botim të veçantë Phantom White që përmban një dizajn të tejdukshëm të ngjyrave të bardha dhe një dorezë të strukturuar për lehtësi të shtuar. Përfitoni nga detyrat e butonave me porosi. Lidhni çdo kufje të pajtueshme me prizën 3.5 mm stereo. Me Bluetooth, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara në kompjuterët dhe tabletët Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842465266
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00151
Lansuar:
3. 9. 2019
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE