Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pedale Thrustmaster T3PA-PRO (T300 / T500 / TX)

Kodi i produktit:
180934
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060065
Numri i pedaleve:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
207.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set vjen me tri pedale nga metali që janë modeli Thrustmaster T3PA-PRO me përbërje lëkure dhe të ngjashme me ato të edicionit 458 të Ferrari Italia. Ky set ju jep ndjesinë e mahnitshme dhe stabilitetin perfekt gjatë garimit. Dizajni unik ju lejon që të keni dy pozicione. Pozicionin e pedaleve në dysheme sikur në Formula 1 dhe pozicionin në mbajtje lartë në stilin GT. Këto pedale janë të vendosura në material që parandalon rrëshqitjen. Pesha totale e pedales është 7 kg. Me këtë set pedalesh mund të rregulloni distancën, këndin dhe lartësinë e seciles pedale individualisht + forcën e shtypjes në pedalen e frenit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060065
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Pedale Thrustmaster T3PA-PRO (T300 / T500 / TX) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE