Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i kontrollorëve për lojëra Thrustmaster T150 PRO për PS4, PS3, PC

Kodi i produktit:
208720
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110604
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Set kontrollues për pajisjet për lojëra PS3 dhe PS4 është set i cili përbëhet nga timoni drejtues dhe pedalet, të cilat lidhen me pajisjen tuaj për lojëra PS3 ose PS4 dhe ju mundëson juve kontrollimin e lojërave që kanë të bëjnë me gara apo vozitje. Timoni në pjesën e përparme ka të integruar butonat kontrollues sikurse janë në kontrollorin e zakonshëm e cila mund të kontrollohet me linjë Force Feedback, gjë e cila e bën atë shumë funksional, ai ka rreze të rrotullimit nga 270 deri 1080 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110604
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160696
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE