Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set timon dhe pedaleThrustmaster T-GT (PS4, PC)

Kodi i produktit:
219069
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362934110345
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080

Si të porosisim në Gjirafa50?

616.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjeto kënaqësi dhe emocion me setin e dizajnuar për lojërat e së ardhmes Gran Turismo! Shijo të gjitha garat me setin prej timonit, T-GT, dhe pedaleve, që vijnë me një dizajn metalik të sofistikuar dhe të mbështjellur me gomë. Timoni T-GT është tejet i rehatshëm me mundësi rrotullimi deri në 1080° dhe përdorë teknologjinë T-DFB dhe me reagim të jashzakonshëm që do të ju bëj të ndjeheni sikurse jeni duke vozitur ndonjë makinë të vërtetë. Timoni, poashtu, ka 4 selektor që rrotullohen me 12 pozocione. Kurse, seti i pedaleve vjen me rezistencë progresive të cilat e bejnë reale çdo garë. Pedalet kanë disa karakteristika T-LIN, TF.OC,TM.CE dhe fuçinë e zgjeruar Turbo. Seti është i përshtatshëm për PS4, Windows 10, 8, 7 and Vista. Dimensionet e tij janë 52.5 x 38 x 31 cm me peshë 13,3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362934110345
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160674
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set timon dhe pedaleThrustmaster T-GT (PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE