Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Thrustmaster TS-XW Racer (XBOX ONE, PC)

Kodi i produktit:
221152
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402471
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
744.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i vozitjes Thrustmaster TS-XW Racer që përmban rrota dhe pedale kombinon teknologjitë më të reja për eksperiencë të hatashme garimi. Timoni ka një dizajn me lëkurë dhe përfshin 2 ndërrues shpejtësishë, 14 butona aksioni dhe një bllok me funksione tjera. Këndi i rrotullimit është nga 270 shkallë deri 1080, dhe motori është 40W. Sistemi i fuqishëm ventilues Motor Cooling, dhe furnizimi i energjisë Turbo Power e bëjnë setin shumë efikas. Pajisja përmban dhe memorie për ruajtjen e të dhënave të përdoruesit. Për më shumë, pajisja përputhet me modelet e Xbox One dhe Windows 10 / 8 / 7 e Vista, poashtu dhe me të gjitha produktet për gaming nga Thrustmaster. Në set janë të përfshira dhe pedalet T3PA me frena dhe kontrolluesin e shpejtësisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402471
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4460157
Numri i butonëve:
15
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster TS-XW Racer (XBOX ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE