Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Thrustmaster TS-XW Racer (XBOX ONE, PC)

Kodi i produktit:
221152
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402471
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
744.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i vozitjes Thrustmaster TS-XW Racer që përmban rrota dhe pedale kombinon teknologjitë më të reja për eksperiencë të hatashme garimi. Timoni ka një dizajn me lëkurë dhe përfshin 2 ndërrues shpejtësishë, 14 butona aksioni dhe një bllok me funksione tjera. Këndi i rrotullimit është nga 270 shkallë deri 1080, dhe motori është 40W. Sistemi i fuqishëm ventilues Motor Cooling, dhe furnizimi i energjisë Turbo Power e bëjnë setin shumë efikas. Pajisja përmban dhe memorie për ruajtjen e të dhënave të përdoruesit. Për më shumë, pajisja përputhet me modelet e Xbox One dhe Windows 10 / 8 / 7 e Vista, poashtu dhe me të gjitha produktet për gaming nga Thrustmaster. Në set janë të përfshira dhe pedalet T3PA me frena dhe kontrolluesin e shpejtësisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402471
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4460157
Numri i butonëve:
15
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster TS-XW Racer (XBOX ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE