Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Thrustmaster T150 Ferrari për PC/PS3/PS4

Kodi i produktit:
180938
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109776
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster T150 Ferrari është i dizajnuar sipas modelit Ferrari dhe ka një sipërfaqe të lëmueshme dhe shumë komode, pa e harruar ndjenjën realistike që ua dhuron gjatë kohës kur luani lojëra. Pedalet, marshi dhe timoni janë të dizajnuara me saktësi sipas modelit Ferrari dhe iu garantojnë një cikët afatgjatë pune. Timoni ka një diametër prej 28 cm dhe një buton kryesor, 11 butona sekondarë dhe një D-Pad. Timoni është i dizajnuar për t'u lidhur përmes një porti USB dhe është i përshtatshëm për shumicën e lojërave për PS3, PS4 dhe PC.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109776
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160630
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster T150 Ferrari për PC/PS3/PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE