Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Thrustmaster T150 për PS3/PS4/PC

Kodi i produktit:
180937
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109738
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

253.50 
Ju kurseni : 29.00   (11%)
224.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster T150 është i dizajnuar sipas modelit Ferrari dhe ka një sipërfaqe të lëmueshme dhe shumë komode, pa e harruar ndjenjën realistike që iu dhuron gjatë kohës kur luani lojëra. Pedalet, marshi dhe timoni janë të dizajnuara me saktësi sipas modelit Ferrari dhe janë shumë të qëndrueshme si dhe ju garantojnë një cikët afatgjatë pune. Timoni ka një diametër prej 28 cm dhe një buton kryesor, 11 butona sekondarë dhe një D-Pad. Timoni është i dizajnuar për tu lidhur përmes një porti USB dhe është i përshtatshëm shumicën e lojërave për PS3, PS4 dhe PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109738
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160628
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster T150 për PS3/PS4/PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE