Timoni i lëvizshëm Thrustmaster Ferrari GTE Wheel Add-On Edicioni Ferrari 458 (T300 / T500 / TX)

Kodi i produktit:
135218
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001056
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060047

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Timoni shumë i përshtatshëm Thrustmaster Ferrari GTE Wheel Add-on, është timon i lëvizshëm për markën Thrustmaster dhe veçanërisht për seritë T300, T500 dhe TX të licensuar nga Ferrari. Ky produkt është zëvendësim ekskluziv i veturës garuese të edicionit Ferrari 458 Italia. Diametri i timonit është 28 cm me dizajnin perfekt të këtij modeli që është i punuar nga metali dhe i mbështjellur nga struktura e gomës për eksperiencë reale dhe shumë komode. Peshon më shumë se 1.2kg që kontribon në ndjesinë reale të Forcës së Reagimit. Posedon dy ngasës në timon, 6 butone veprimi, 3 pozicione ekskluzive ndërruese, funksionin e shtytjes Manettino dhe konzolën D.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001056
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060047
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE