Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gamepad Tracer Lizard (PC, PS3)

Kodi i produktit:
265990
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5907512856178
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TRAJOY45206

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamepad përmban gjithsej 16 taste funksioni, 12 butona veprimi dhe një dualpad me 4 drejtime që ju lejon të shijoni një mënyrë unike të lojërave dhe aplikacioneve të njohura. Në përputhje me Playstation 3, PC dhe Android (përmes OTG), ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara me lehtësi dhe kontroll. Dizajni i gamepad duket tërheqës, por mbi të gjitha ofron rehati të lartë gjatë lojërave afatgjata. Një theksim tjetër që do të vlerësoni është funksioni Turbo, aftësia për të punuar në të dy modalitetet, dixhitale dhe analoge dhe dridhjet. Pajisja është e pajisur me një kabllo të përfunduar me një lidhës USB, e cila është e gjatë 1.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5907512856178
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TRAJOY45206
Lansuar:
1. 8. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Tracer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE