Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Genesis P65 (PS3, PC)

Kodi i produktit:
275509
Besueshmëria:
100
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5901969401424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
14. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me gamepad do të shijoni orë argëtuese të patejkalueshme. Është një kontrollues wireless i përputhshëm me PS3 dhe PC, gjë që e bën lojrat në mënyrë të pakrahasueshme më mirë se kurrë. Për më tepër, do t'ju habisë me origjinalitetin e tij të pamasë. 2 modalitete lojrash Kalimi midis X-Input dhe D-input ju lejon të shijoni lojën në PC tuaj pa ndonjë konfigurim shtesë. Thjesht lidhni gamepad me kompjuterin tuaj dhe ju keni mbaruar! Falë kësaj veçorie, problemet me konfigurimin e butonave në lojëra të tilla si FIFA do të jenë një gjë e së kaluarës. Gamepad Genesis PV65 përmban 12 butona dhe 2 leva analoge për t'ju dhënë kontroll të plotë gjatë lojës! Dridhja e gamepad ju lejon të ndjeni emocione ndërsa luani titujt e lojërave tuaja të preferuara. Gamepad mundësohet nga një bateri e rimbushshme e integruar - nuk përfshin një kabllo që shpesh ndërhyn me lëvizje të qetë. Komunikimi wireless me një gamë deri në 10 metra sigurohet nga një marrës Nano i lidhur me një port USB në një PC ose PS3. Me një formë ergonomike dhe trajton të rehatshme, gamepad përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo dorë. I gjithë trupi i gamepad-it është i mbuluar me material gome që parandalon rrëshqitjen e tij ndërsa kontrollon lojëra dinamike dhe sfiduese. Sistemet operative të mbështetura - Windows XP / Vista / 7/8/10 / Android 4.2 dhe më të lartë. Kabllo 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
5901969401424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
14. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
12
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Genesis
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE