Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Razer Raion (PS4)

Kodi i produktit:
274946
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
8886419350842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
173

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamepad ofron kontroller solide, ergonomi të shkëlqyeshme dhe shumë karakteristika që gjithmonë do t'ju bëjnë të fitoni. Ajo është e pajisur në mënyrë që të mund të shijoni edhe më shumë përvojë lojrash. Në shikim të parë, kontrolleri përbëhet nga 6 butona të mëdhenj që janë frymëzuar nga faqosja e zakonshme në shufrat e Arcade dhe janë pozicionuar në mënyrë optimale për t'ju dhënë më të shpejtë dhe funksionim të lehtë. 8-band ju lejon të drejtoni performancën tuaj me hyrje të pastra diagonale, në mënyrë që të mund të kryeni lëvizje me saktësi më të madhe. Gamepad kontrolleri është i pajisur me një fole prej 3.5 mm, falë saj ju mund të lidhni pothuajse çdo kufje dhe t’i shtoni lojës me tinguj 3D të rregulluar në mënyrë të përsosur. Ju gjithashtu mund të shijoni folësin e integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
8886419350842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
173
Kodi:
RZ06-02940100-R3G1
Lansuar:
7. 11. 2019
Lartësia mm:
58
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
275
Prodhuesi:
Razer
Trashësia mm:
103
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE