Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2, e kaltër

Kodi i produktit:
202787
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719893950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719893950
Lansuar:
16 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Sherbimi dhe porosija ne nivel te duhur thjesht i kenaqur me produktet
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719893950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719893950
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Ngjyra:
Kaltër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE