Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2, e kaltër

Kodi i produktit:
202787
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719893950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719893950
Lansuar:
16 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick Sony PS4 DualShock 4 v2 bën pjesë në gjenerata e re, që është i dizajnuar për të gjitha seritë e PS4. Dizajni i saj ka integruar edhe touchpad me dritë të kaltër. Përmes butonit të vendosur në anën e majtë SHARE, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon jack për kufje. Përmban port për USB që përdoret për ta mbushur baterinë.

Vlerësimet

Sherbimi dhe porosija ne nivel te duhur thjesht i kenaqur me produktet
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719893950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719893950
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Ngjyra:
Kaltër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE