Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2, e kuqe

Kodi i produktit:
202851
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719814153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719814153
Lansuar:
24 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick Sony PS4 DualShock 4 v2 është gjenerata e re, që është i dizajnuar për të gjitha edicionet e PS4. Dizajni i saj ka integruar edhe touchpad me dritë të kaltër. Përmes butonit të vendosur në anën e majtë SHARE, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon jack për kufje. Përmban port për USB që përdoret për ta mbushur baterinë.

Vlerësimet

Fantastik!
A+++
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719814153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719814153
Lansuar:
24 Nëntor 2016
Ngjyra:
Kuq
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE