Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2, i zi

64.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38€ në muaj  

198368
I padisponueshëm

Joystick Sony PS4 DualShock 4 v2 është i gjeneratës së re, që është i dizajnuar për të gjitha edicionet e PS4. Dizajni i saj ka integruar edhe touchpad me dritë të kaltër. Përmes butonit të vendosur në anën e majtë SHARE, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon jack për kufje. Përmban port për USB që përdoret për ta mbushur baterinë.

Detajet teknike

EAN:
7117198700507117198700506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS719870050
Lansuar:
10 Shtator 2016
Paralajmërues me vibracion:
Po
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:
Po

Shiko produkte të tjera