Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2,

Kodi i produktit:
205507
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894858
Lansuar:
20 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 
Ju kurseni : 7.00   (11%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick Sony PS4 DualShock 4 v2 bën pjesë në gjeneratën e re, që është e dizajnuar për të gjitha seritë e PS4. Dizajni i saj ka integruar edhe touchpad me dritë të kaltër. Përmes butonit të vendosur në anën e majtë SHARE, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon jack për kufje. Përmban port për USB që përdoret për ta mbushur baterinë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894858
Lansuar:
20 Janar 2017
Ngjyra:
Kamuflazh, gjelbër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE