Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller me kabllo Nacon Compact, e zezë (PS4)

Kodi i produktit:
232317
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwccb
Lansuar:
14. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përfitoni nga një kontroller i përshtatshëm Nacon Wired Compact Controller i dizajnuar ekskluzivisht për PlayStation 4. Kontrolluesi kompak i Nacon ka 8 drejtime, posedon një port jack 3.5 mm për kufje, dy leva analoge me një amplitudë 46 shkallë, dy gishtëza analogë, dy butona të pasëm, dy mënyra të lojës, panel me prekje - d touch, dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwccb
Lansuar:
14. 3. 2018
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE