Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller me kabllo Nacon Compact, i gjelbërt / transparent (PS4)

Kodi i produktit:
232322
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccgreen
Lansuar:
14. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller me kabllo Nacon Compact, me 8 drejtime, i projektuar për PlayStation 4, vend për kufje 3.5 mm, dy leva analoge me një amplitudë 46 shkallë, dy gishtëza analogë dhe dy butona të pasmë, ofron dy mënyra të lojës, një panel me prekje, dhe ka ngjyrë të gjelbërt transparente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccgreen
Lansuar:
14. 3. 2018
Ngjyra:
Transparente, e gjelbërt
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE