Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller me kabllo Nacon Wired Compact, i kaltër / transparent (PS4)

Kodi i produktit:
232321
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccblue
Lansuar:
14. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nacon Wired Compact Controller i dizajnuar ekskluzivisht për PlayStation 4. Rregulloni cilësimet tuaja për të kontrolluar në mënyrë të përkryer çdo lojë dhe të qëndroni deri tek kundërshtarët më të vështira me saktësi dhe saktësi mahnitëse. Nacon ofron dy mënyra të lojës. Shkoni direkt në veprim në modalitetin e Kontrollit Pro, ose lëvizni përvojën tuaj të lojrave me profile plotësisht të personalizueshme në regjimin e Avancuar. Jetë më mirë me shoferin e fuqishëm dhe unik Nacon Revolution Pro. Kontrolluesi kompakt i rrjetit Nacon Wired, i dizajnuar për PlayStation 4, një jack 3.5 mm, dy leva analoge me një amplitudë 46 shkallë, dy shkrepëse analoge dhe dy butona të pasme, ofron dy mënyra të lojës, d touch panel, blu transparente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccblue
Lansuar:
14. 3. 2018
Ngjyra:
E kaltër, transparente
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE