Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Nacon Wired Compact Controller (PS4)

Kodi i produktit:
232320
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccred
Lansuar:
14. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri Nacon Wired Merrni përparësi me rregulluesin kompakt të Nacon Wired Compact plotësisht të dizajnuar ekskluzivisht për PlayStation 4. Ky kontrollues merr parasysh kërkesat e lojrave dhe përshtatet me çdo stil të lojrave konkurruese. Kontrolloni çdo lojë PS4 Rrisni provojën tuaj në një nivel të ri, përmirësoni aftësitë tuaja dhe maksimizoni potencialin tuaj me këtë kontroller. Rregulloni cilësimet tuaja për të marrë kontrollin e çdo loje dhe të mundni kundërshtarët më të vështirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwicccred
Lansuar:
14. 3. 2018
Ngjyra:
E kuqe, transparente
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE