Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Nacon Wired Compact (PS4), e portokalltë

Kodi i produktit:
255782
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS4OFCPADORANGE
Lansuar:
28. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller kompakt me tetë mënyra i dizajnuar për PlayStation 4. Ka një kufje jack prej 3.5 mm, dy amplifikues analoge me 46 shkallë, dy këmbëza analoge, dhe dy butona të pasme. Driver ofron një një dizajn ergonomik që do t'ju kënaqë në maratonën e lojës. Gjatësia e kabllos është 3m dhe ju lejon të lidhni kontrollerin me një port të lirë USB në çdo sistem PlayStation 4, duke përfshirë edhe PS4 Pro. Sistemi i kontrollit është ndërtuar për të qenë sa më i qëndrueshëm që të jetë e mundur, dhe ju gjithmonë do të keni kontroll optimal mbi situatën e tërë lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS4OFCPADORANGE
Lansuar:
28. 2. 2019
Ngjyra:
Portokalli
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE