Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Razer Raiju Ultimate 2019, Wireless (PC, PS4)

Kodi i produktit:
255693
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Windows 7
Kodi:
RZ06-02600300-R3G1

Si të porosisim në Gjirafa50?

194.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Raiju Raiju Ultimate 2019 është një kontrollues lojërash që mbështet lidhjen me Bluetooth dhe lidhjen me tela. Pajisja ka këmbë të këmbyeshme dhe D-pads. Funksioni mund të aktivizohet në panelin e kontrollit, gjithashtu mbështet modalitetin Hair trigger për gjuajtje të shpejtë. Është e mundur të përdoret me PlayStation 4 dhe kompjuter (Windows 7 dhe më lartë). Kontrolleri ka 4 butona multifunksional dhe 4 butona veprimi (trekëndësh me prekje me mekanizma, rrotën, X, katror), port audio 3.5 mm për dalje audio stereo dhe hyrje mikrofoni. Kontrolleri punon deri në 11 orë në një karikim të vetëm, me kabllo 3 metra të ndashme me lidhësin mikro-USB në paketim. Ka një aplikacion mobil për iOS 9.0 dhe Android 6.0 (dhe më të lartë).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Windows 7
Kodi:
RZ06-02600300-R3G1
Lansuar:
5. 3. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Pesha g:
370
Prodhuesi:
Razer
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE