Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Snakebyte Game:Pad 4 S, (PS4), i kaltër

Kodi i produktit:
265708
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 7. 2019
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller ka dizajn ergonomik për PS4. Përfshin buton Turbo për situata që kërkojnë përdorim të shpejtë. Mbështet teknologjinë Bluetooth 3.0. Ka motor të dyfishtë vibrues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 7. 2019
Ngjyra:
Kaltër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE