Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Snakebyte Game:Pad 4 S, (PS4, PS3), i kaltër

Kodi i produktit:
265709
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS3, PS4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 7. 2019
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller ka dizajn ergonomik për PS4 dhe PS3. Përfshin buton Share. Ka motor të dyfishtë vibrues dhe kabllo USB 3m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS3, PS4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 7. 2019
Ngjyra:
Kaltër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE