Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues i lëvizjes 3dRudder (PS4)

Kodi i produktit:
268028
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4, PSVR
EAN:
7109289666150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
340

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mirësevini në botën e anëtarit të ri të aksesorëve kompjuterik, i cili vepron si një kontrollues, por kontrollohet nga këmbët në vend të duarve. 3DRudder është i pajisur me senzorë të ndjeshëm që kapin me saktësi çdo veprim tuajin, i cili më pas transmetohet në lojë në kohë reale. Kontrollimi i lojërave është çuditërisht i shpejtë, i lehtë dhe mbi të gjitha i saktë falë këtyre senzorëve. Kontrollimi i 3DRudder është vërtet i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të uleni, të vendosni këmbët tuaja në këtë bord dhe të filloni të luani! Ai mund të kontrollohet deri në 360 °. Ju mund të kontrolloni shpejtësinë e lëvizjes dhe gjëja më e mirë është që ju mund të kombinoni gjithçka së bashku. Ju mund të përdorni 3DRuder për të kontrolluar një tenkë, fluturuar në një aeroplan ose për të bërë ski. Kjo ëhtë një pajisje rrethore e bazuar në një ekuilibër të përbashkët për ushtrimin. Trupi i saj përbëhet prej metali dhe plastike. Paisja është e përputhshme me PS4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4, PSVR
EAN:
7109289666150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
340
Kodi:
3dR-PS4-EU
Lansuar:
22. 8. 2019
Lartësia mm:
72
Pesha g:
2.7
Prodhuesi:
3dRudder
Trashësia mm:
340
Ueb-i i prodhuesit:
3drudder.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE