Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues Sony PS4 DualShock 4 v2, i zi + Fortnite (500 V-Bucks)

Kodi i produktit:
268701
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719950103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kontrollues i shkëlqyeshëm lojrash pa kabllo për gjeneratën e ardhshme, i krijuar për të gjithë entuziastët e lojrave në Sony PlayStation 4. Gjithashtu është i pajisur nga prodhuesi me një akselerometër dhe xhiroskop që regjistron në mënyrë të besueshme çdo lëvizje, pjerrësi ose rrotullim. Me një panel të prekjes (touchpad) të projektuar me kujdes me një linjë të lehtë ju merrni edhe më shumë njohuri mbi atë që po ndodh në lojë. Linja reagon menjëherë duke ndryshuar spektrin e ngjyrave, në varësi të asaj që po ndodh në lojë. Me këtë kontrollues të ri, nuk është më e vështirë të kapni momentet më të mira në lojë dhe t'i ndani ato menjëherë me miqtë - gjithçka që ju nevojitet është një buton. Përparimi juaj në lojë nuk do të shqetësohet nga fakti që ju duhet të përdorni ndonjë kontroll ose program tjetër për të ngarkuar fotografinë e pamjes së ekranit. Në versionin e ri të diskut, projektuesit dhe inxhinierët janë përqendruar gjithashtu në kontrollet e shumta që vijnë me pajisjen. Ata i janë nënshtruar një inspektimi të plotë dhe kanë përmirësuar jo vetëm ergonominë e tyre, por edhe qëndrueshmërinë. Për të zhytur më tej veten në përvojën virtuale, kontrolluesi ka edhe diçka tjetër - një altoparlant të integruar që sjell veprimin e lojës edhe më afër. Ju nuk do të humbisni asnjë detaj. Për të shijuar lojërat pa e shqetësuar ambientin rrethues, pajisja gjithashtu ka një port dalës 3.5 mm për kufje. Kontrolluesi i lojërave ka një ndërfaqe klasike USB, e cila përdoret për të ngarkuar baterinë e tij të brendshme. Dhe të dhënat gjithashtu mund të sinkronizohen me të. Paketimi gjithashtu përfshin një paketë Fortnite Neo Versa me 500 V-Bucks.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719950103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
27. 8. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE