Kontroller Hori GameCube Style BattlePad, Peach (SWITCH)

Kodi i produktit:
251241
Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
0873124007343
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NSP272

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
0873124007343
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NSP272
Lansuar:
20. 12. 2018
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
HORI
Ueb-i i prodhuesit:
Stores.horiusa.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE