Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Batman: Arkham Knight - XboxONE

Kodi i produktit:
148477
EAN:
5051892191203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
5051892191203
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijojeni aventurën e re me një hero tashmë të njohur, Batman-in. Ai e mbron qytetin e Gotham nga armiqtë e ligë. Një episod tjetër që ofron një eksperiencë grafike marramendëse. Me detaje të shumta që krijojnë atmosferën e duhur. Me një potencial shumë më të madh se në vitet e kaluar Batman vjen për gjeneratën e re të adhuruesve. Ky episod ashtu si i kaluari do të përmbaj armiq klasik si Pinguini, Korbi e shumë e shumë të tjerë. Kriminel këta që po mundohen të përhapin kaos gjithandej. Me një Batman i tëri i ri modeluar, krijuesit premtojnë një karakter komplet të ri dhe që ofron një zbavitje më të madhe gjatë lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051892191203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
5051892191203
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Warner Bros
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com

Bashkangjitja Batman: Arkham Knight - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE