Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Call of Duty: Warfare Infinite - Legacy Pro Edition - XboxONE

Kodi i produktit:
196861
EAN:
5030917197352
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni beteja epike në hapësirë kundër luftëtarëve të hapësirës. Luftëtarë të lëshuar nga anijet luftarake ajrore. Në planetin mbi ju është duke u zhvilluar një konflikt i ashpër i natyrës. Pakoja Legacy Pro Edition përmban: -Call of Duty: Infinite Warfare -Call of Duty 4: Modern Warfare HD -Call of Duty: Warfare Infinite Season Pass, -steelbook -soundtrack -extra digital content.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030917197352
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Activision
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE