Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dead or Alive 5: Last Round - XboxONE

Kodi i produktit:
166032
EAN:
5060327532016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
5060327532016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 5.00   (9%)
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njëra nga seritë më të mira, të lojërave luftuese kthehet përsëri. Dead or Alive vjen me pjesën e pestë, në të cilën mund të vëreni shumë ndryshime. Me sekuenca lufte shumë të egra, dhe me mjedise shkatërruese, që patjetër do i përshtaten stilit tuaj. Mos hezitoni dhe bëhuni një luftëtar i vërtetë. Pjesa e cila pas shumë kërkesave ofron më në fund atë çka ju kërkoni. Me sekuenca dyluftimi që do i shijoni shumë , mjedis më i përmirësuar luftimi dhe mundësi të reja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060327532016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
5060327532016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Tecmo
Ueb-i i prodhuesit:
Tecmoinc.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Dead or Alive 5: Last Round - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE