Halo: The Master Chief Collection - Xbox ONE

Kodi i produktit:
156849
EAN:
8853708640526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
RQ2-00030
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 3.00   (3%)
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni adhurues i kultit të njohur të serive Halo, sigurisht që do të iu shijoj edicioni special. Ky edicion përmban të katër pjesët legjendare (Halo 4, Halo 3, Halo 2 dhe Halo Combat Evolved ) për lojtarët e Xbox ONE. Gjithashtu ju ofron kyçje në versionin beta të Halo 5: Guardians series dhe Halo: Nightfall. Seria e njohur me model FPS ofrohet vetëm për platformën Xbox ONE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853708640526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
RQ2-00030
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Halo: The Master Chief Collection - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE