Homefront: The Revolution - Xbox ONE

Kodi i produktit:
159638
EAN:
4020628829308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 6.00   (8%)
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Viti 2025 dhe Amerika e famshme është në dy gjunjët. Ngjarja e lojës zë vend në Filadelfia që dikur ishte vatër e pavarësisë së vendit. Shpresat dhe ëndrrat e njerëzve janë të shuara, dhe ju takon juve që të ndihmoni këta njerëz nga shtypja e sunduesve. Disa ende e dinë shijen e fitores, bashkohu me ta dhe luftoni nëpër rrugë për të bërë revolucionin Amerikan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4020628829308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Deep Silver
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Homefront: The Revolution - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE