Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Microsoft Xbox One Gears of War, i kuq

Kodi i produktit:
207492
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421021924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00003
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Joystik-u i shkëlqyer, dizajni i të cilit është frymëzuar nga loja e famshme Gears of War 4, është me të vërtetë i përsosur për të apasionuar e video lojërave. Ky joystickështë i dizajnuar për një saktësi maksimale dhe përdorim të lehtë. Është një joystick pa kabllo që është i përshtatshëm për konzolën Xbox S. Falë mbështjellësit anti rrëshqitje ju do të keni rehati maksimale gjatë përdorimit të tij. Dizajni i hollë dhe i sofistikuar, si dhe forma ergonomike e bëjnë atë të veçantë nga joystick-at e tjerë. Lidhja pa kabllo mundësohet përmes teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421021924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00003
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE