Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Microsoft Xbox One WL3-00020, i kaltër

Kodi i produktit:
199948
Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
889842112993
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00020
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick-ët pa kabllo për Xbox One janë pajisje inovative vibruese, me elemtente të materialeve të inkorporurara në dizajn për ta rritur rehatinë e përdoruesit. I përshtatet secilit përdorues përmes një forme shumë të përshtatshme për përdorim. Ky kontrollues pa kabllo për Xbox One iu ofron një dimension të ri për argëtimin tuaj. Falë motorëve inovativ dhe vibrues, kjo pajisje do t’iu sigurojë një eksperiencë shumë më të mirë dhe më reale të lojës. Autoparlantë Stereo jack të integruar me madhwsi prej 3.5 mm për mundësi lidhjeje me kufje. Distanca operuese e preferueshme prej 5.4 metrash. Në sajë të teknologjisë Bluetooth, loja mund të luhet nga tabletët dhe kompjuterë të cilët e mbështesin Windows 10.Produkti ofrohet në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
889842112993
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00020
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE